0 (532) 688 80 28
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız

Neler Yaparız

Giresun Oto Kurtarma | Neler Yaparız ?

Giresun Oto Kurtarma ; 7/24 verebilmek için çalışıyor. İleri teknolojisi ve gelişmiş çağrı merkezi ile desteklediği uzman kadrosunun gereken hizmeti hızla ve güvenle, kaliteli bir şekilde verebilmesi ve sahip olduğu bir çok sayıdaki yol yardım araçları ile her an çağrınıza cevap verebilmesi ile sektöre öncülük etmektedir. Temsil ettiğimiz kurumlar ve müşterilerimizle sürdürdüğümüz şeffaf çalışma politikası dürüst ve kaliteli hizmet anlayışımızla bütünleşmektedir. Profesyonel kadromuzda bulunan elamanlarımızın taşıdıkları sorumluluk anlayışları ve ekip çalışma ruhu, hizmet verdiğimiz her bireyin memnuniyetini daha da yükseltmektedir.

,

Vinç Hizmetleri

Giresun Oto Kurtarma | Vinç Hizmetleri Giresun Vinç Kiralama, hizmeti sizlere yine Giresun Oto Kurtarma tarafından sunulan her türlü araç kurtarma yük veya makine kaldırma gibi işlerinizde kullanabileceğiniz 25 tonluk vinçlerle verilmektedir. Vinç Kiralama hizmetini işinizin çeşidine ve süresine göre saatlik, günlük ve aylık olarak özel tarfielerle satın alabilirsiniz. Sizde Giresun Oto Kurtarma ayrıcalığı ile kiralık vinç hizmeti almak için hemen arayın uygun fiyatlı kiralık vinç tarifelerimizle yükünüzü hafifletelim.

Devamı
,

Çoklu Şehirler Arası Oto Taşıma

Giresun Oto Kurtarma | Çoklu Şehirler Arası Oto Taşıma Şehirler arası tekli ve çoklu olarak araç taşımaktayız. Son teknoloji 5 araç kapasiteli araçlarımız ile profesyonel olarak bu işi yapmaktayız. Oto galeri, kazalı veya başka ile gitmesi gereken araçlarınız uzman ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sigortalı olarak taşınır.

Devamı
,

Çift Katlı Araç Taşıma

Giresun Oto Kurtarma  | Çift Katlı Araç Taşıma Oto galeri, kazalı veya başka ile gitmesi gereken araçlarınız uzman ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sigortalı olarak taşınır.

Devamı
,

Oto Kurtarma

Giresun Oto Kurtarma | Oto Kurtarma Giresun Oto Kurtarma, tamamen uzmanlık gerektiren profesyonel kişilerce yapılması gereken bir iştir. Ucuz olsun diye uygun olmayan kişilerce verilen oto kurtarıcı hizmeti sizi çok daha büyük zararlarla karşı karşıya bırakabilmektedir. Giresun Oto Kurtarma, olarak tam donanımlı araçlarımız ile size sigortalı ve güvenilir oto kurtarma hizmeti vermekteyiz. Sizde Giresun Oto Kurtarma ayrıcalığı ile oto kurtarıcı hizmeti almak için hemen arayın uygun fiyatlı çekici tarifelerimizle aracınızı taşıyalım.

Devamı
,

Ağır Ticari Araç Çekici

Giresun Oto Kurtarma | Ağır Ticari Araç Çekici Giresun Oto Kurtarma ; Yol Yardım araçlarımız ; yollarda herhangi bir sebepten dolayı kalan araçlarınızın mağduriyetini gidermek amacıyla 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Yolda kalan araçlarla ilgili tarafımıza bilgi geldiğinde yol yardım ekibimiz yola çıkarak aracınızın bulunduğu yere gelir ve aracınızdaki arızayı gidererek yola devam etmenizi sağlar. Aracınız anlık müdahale ile düzelmiyorsa çekicilerimizle servislere götürülür.

Devamı
,

Forklift Taşıma

Giresun Oto Kurtarma | Forklift Taşıma Forkliftler, malzemelerin yükleme, boşaltma ve taşıma amaçlarıyla yoğun olarak fabrikalarda, işletmelerde,inşaat alanlarında kullanılmaktadır. Bu işlevsel makinaların taşımacılığında firmaların en büyük çözüm ortağıyız. • Fabrikalar ve forklift kiralama& satış firmaları arası nakliye işlemleri • Arızalanan forkliftlerin servis firmalarına nakli • Servis firmalarından fabrikalara nakli   Forkliftlerinizi bulunduğu yerden rampa görevi gören kayar kasa ile kurtarıcı araç üzerine çekerek istediğiniz yere güven içinde ulaştırılmasını sağlamaktayız. Sanayinin her alanında, üretim ve hizmetin olduğu heryerde forkliftlere ihtiyaç vardır. Forkliftlerinizin nakliyesi için yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızdan bize ulaşmaktır.  

Devamı
Neler Yaparız | Giresun Oto Kurtarma | Giresun Yol Yardım | Giresun Oto Çekici
Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı