0 (532) 688 80 28
BÖLGELER

Tirebolu Oto Kurtarma

 

Tirebolu Oto Kurtarma ; VİNÇ ve  YOL YARDIM  hizmetleri veren kuruluşudur. Uzun yıllardır deneyimiyle sigorta şirketlerine, otomobil üreticilerine, makina üreticileri ve ağırlık hizmeti veren tüm kuruluşlara gelişmiş teknolojili ekipman ve araçları ile hizmet vermektedir.
 

Tirebolu Oto Kurtarma için müşterilerin bireysel memnuniyeti en önemli unsurdur. Bu amaçla siz müşterilerimizden çağrı geldikten sonraki ortalama bekleme süresi, aracın kusursuzca alınıp, zamanında servise teslimi, düzenli ve devamlı operatör ile kontrol edilmektedir. Hizmetin kalitesi en önemli özelliğimiz ve prensibimizdir.
 

 

 

 

Günün 24 saati uluslararası standartlara uygun hizmet veren  Tirebolu Oto Kurtarma son model ve çok sayıdaki sigortalı araçlarıyla, araç çekme, kurtarma, taşıma hizmetlerini, kusursuz, deneyimli ve profesyonel ekibiyle, her hava şartında vermektedir.
 

Sektöre hızlı yükselişi ve yaptığı yeniliklerle büyük katkılar sağlayan
Tirebolu Oto Kurtarma sektöründe en iyisi olmaya yönelik kararlılığını ve hevesini sürdürmektedir.
 

 

 


Bu noktada en büyük yardımcımız üstün iş ahlakı ve dürüst çalışmaktır. Amacımız her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak; müşterilerimize ucuz, hızlı, güvenilir, kaliteli ve sorunsuz ulaşım sağlamaktır.


7 gün 24 saat olmak üzere; şehir içi- şehir dışı bir kurtarıcıya ihtiyaç duyduğunuz her hizmette biz varız.
 

 

 

 

 


Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca internet sayfamızdan mesaj bırakarak ya da teklif alarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

BÖLGELER

Tirebolu Oto Kurtarma | BÖLGELER | Giresun Oto Kurtarma | Giresun Yol Yardım | Giresun Oto Çekici
Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı